O Vás

Několik příkladů Vašich léčebných úspěchů:

- Kadeřnice (60) může po 4 měsících opět pracovat bez větších bolestí zápěstí. za další 2 roky zmizení tukového hrbolu za krkem.

- Citlivost nohou se u muže obchodníka (40) s vrozenou poruchou krvetvorby a od mládí ztuhlých kolenních kloubech po třech letech cvičení zlepšila o 20 %

- Máma dvou dětí se v 41 letech nedokázala pro bolesti v ramenou a v zádech už ani učesat, po 4 měsících jógy bolesti ustoupily. Tato žena měla od dětství (13 let) po zlomenině kosti pod kolenem a nepodařené operací celoživotně vychýlenou nohu 45° špičkou ven, po 1 roce vyšlápla Killimanjaro a tedy po 2 letech cvičení noha osvalena takovým způsobem, že nemusí při chůzi vědomě nohu natáčet dovnitř, aby nezakopávala a při lehu na zádech špička neklesá do strany

- Dva měsíce cvičení (muž technik 70, úraz v tramvaji) odstranily bolestivost ramene, kterou lékaři odmítli po uplynutí rehabilitačního cvičení z důvodu věku dále řešit.

- Po 3 měsících cvičení u mladé ženy (30 let, kosmetička) zlepšeno dýchání (astma).

- Čtvrtý týden po reoperaci ramene s vyztužením dráty a šrouby (žena 41), obchodní zástupce farmaceutické firmy, jsme opatrně zahájili cvičení, zároveň s jógou probíhala rehabilitace, tři měsíce po operaci plná zátež.

- Čtyři měsíce cvičení (žena 38) pomohly ke zmírnění průběhu a počtu ataků migrény, provázené 3-5 denní pracovní neschopností, po dvou letech migrény jen při výrazném stresovém zatížení a je schopna je zvládnout při vědomí a odpočinkem, většinou bez léků.

- Po 18 měsících jógy (muž 62, vážený vědec) ustoupily potíže a bolesti kyčlí a po roce se vrací k volejbalu.

- Úraz kolene (muž 50), následně operace a bez klasické rehabilitace po 8 týdnech šetrného cvičení plná zátěž v chůzi bez bolesti, operující lékař MUDr. Paša pochválil velmi dobrý stav. Bohužel za další dva týdny při extrémní zátěži v přírodě opět koleno zraněno, znova berle, ale již neoperováno a po dalších 6 týdnech noha opět vpořádku.

- Tři roky cvičení (žena 46) po šoku a celkovém selhání organismu jóga vrací citlivost do rukou a nohou, postupně odeznívá křečovitost svalů, zlepšuje se prokrvení a obnovuje chůze, zatím převážně s oporou, to vše bez jakékoliv další lékařské účasti.

- Muž sportovec (50) po 1 roce cvičení pociťuje obrovskou úlevu od těžkých stavů a pocitů v hlavě (následky vleklého onemocnění boreliózou a meningitidou), opět bez péče lékařů.

- Po 4 týdnech pravidelného cvičení 11 letá dívka pokračuje v závodním tancování bez bolestii zad

- Po 3 týdnech se po zranění kolene mladá volejbalistka (14) se vrací do zátěže bez rehabilitace.

- Po 8 týdnech cvičení jógy se u maminky dvou dětí (38) vyřešila silná trvalá bolest zad a přišla neočekávaná, ale vítaná redukce váhy o 9 kilo!

- Muž v důchodu (aktivní pracovitý člověk) po 4 měsících bolestí zad a léčby (3x denně Tramal 250) nakonec 14 dnů hospitalizován, avšak bez zlepšení, nebyl schopen äni chůze, docházím za ním domů: po 1. cvičení výrazná úleva, 4 týdnech cvičení sníženy dávky Tramalu, lepší spánek, psychika)


Nicol přišla 2.11.2017 na jógu velmi přetížená a po zážitku při cvičení a v relaxaci píše:


Ahoj,

ráda bych se podělila o můj........zážitek, pocit, nebo prostě jenom Bytí sama v sobě, ve svém Těle, slova jsou tak omezená, stále nenacházím vhodné slovo, či popis, toho se mi dnes přihodilo, nebo co mi bylo  dopřáno a já za to velice Děkuji,  na lekci JÓGY. Už teď, kdy píšu tyto řádky mi do toho moje hlava kecá, takže tomu dávám nějakou formu či kulturu, pokusím se tedy "popsat" co se mi .......

Člověk se může dostat opravdu k sobě, myslím tím k sobě "dovnitř" sebe, svého těla a je to tak krásné. Bylo mi umožněno tohle prožít a má vůle díků, úcty a pokory se nedá slovy vyjádřit. Když jsem se "probudila" z relaxace šlo to tak nějak samo od srdce, přenést to na papír je trošičku složitější, ale i přesto to, co jsem "viděla" mi už nikdo nikdy nevezme.... a to je pro mě velmi důležité. Moc bych přála každému, aby toto prožil, jak je to vlastně všechno naprosto jednoduché a jak vše má svůj smysl a jak nic není "dobře" a nic "špatně".

Vidím narůžovělé obláčky a moje srdce se na mě směje a je krásné a čisté, takové celé růžové ....všechno okolo je tak čisté klidné a křehké. Spojila jsem se se sebou, s tím, co máme každý uvnitř sebe, jsme tak neuvěřitelně krásní, čistí , cítím pokoru, úctu a LÁSKU, cítím se klidná velice klidná a svobodná. Nelze popsat krásu Bytí v sobě, jen proto jsem už teď pochopila, jak dokážou někteří "probuzení" lidé, BÝT V KLIDU a už jsem pochopila nebo pocítila,co je BÝT SÁM V SOBĚ. Bylo mi umožněno PROCÍTIT svobodu, oproštění se od čehokoliv, ta lehkost mého těla, kde čas ani prostor nemají žádnou váhu či formu, kdy problémy a bolesti všedního života neexistují. Dnes mi moje tělo dovolilo a já sama jsem si dovolila, s pomocí úžasné Zdeničky, které z celého srdce velice děkuji a jsem velmi ráda, že ji mám ve svém životě, být ve svém těle, zjistit, jak je neuvěřitelně krásné a dokonalé a čisté, dovolilo mi být bez strachu, bez bolesti v absolutním bezpečí, možná jsem i procítila bezpodmínečnou lásku, k čemukoliv na co jen pomyslíte. 

Jsem stále velice dojatá a cítím, jak je moje srdce šťastné.


Jestli je to nesrozumitelné, omlouvám se, to nejde popsat, to jde jen PRO-CÍTIT nebo PRO-ŽÍT.


Zdeni ještě jednou nebo spíš tisíckrát, DĚKUJI, velká Úcta a Pokora k Tobě a k Tvému poslání, které nádherně předáváš dál. :-)


DĚKUJI  a pěkné dny NIKY