Zřejmě Vaše tělo řeklo DOST a hledáte, co s tím dál.. Možná jste už zkusili všechno možné, ale nepomáhá TO. Třeba jen hledáte něco nového a myslíte si, že by to mohla být JÓGA ..


Srdečně Vás zvu do klidného příjemného prostředí svého studia v Brně Medlánkách, kde budete sami sobě otvírat jednotlivé lekce. Budeme pracovat indiviuálně, všechny pohyby Vám pečlivě vysvětlím.

Tato jóga je léčebná, jde o osobní přístup ke zdraví.

V běžném dni spěcháme, pak ještě do posilovny nebo zaběhat si, ale každá naše aktivita je natolik zaměřená na výkon, že si svého těla sotva stačíme všimnout..

Naučíte se, jak se Vaše komunikuje a nebudete ho přetěžovat. Pokud máte dlouhodobé bolesti, naučíte se najít souvislosti a s konkrétními oblastmi těla pracovat až k uvolnění. Pohyby jsou pomalé a jednoduché, sledujeme nádechy a výdechy, pocity, reakce a souvislosti do celého těla. Řešíme akutní stavy bolesti páteře, kloubů, migrény, deprese a dlouhodbé potíže.

Cvičíme jen to, co Vaše tělo zvládne a k čemu má současné předpoklady. 

Cvičení probíhá pravidelně 1x týdně, cena 1 hodiny (50 minut) je 750 Kč.

Přineste si volné oblečení, nápoj budete mít k dispozici, cvičíme na koberci.

Těším se na veselé začátky a první Vaše pokroky :))


DOHODA:  Pokud nepřijdete na hodinu v objednaném termínu a nebo se odhlásíte později než 24 hodin předem, lekci uhradíte v plné výši. 

Děkuji za pochopení :)

Zdenka Jelínková


CENA:

Individuální hodina ve studiu:  750 Kč / 1 hodinu

Cvičíme každý týden ve stejném termínu dle dohody.

Individuální hodina u Vás doma: 1 000 Kč / 1 hodinu

Je možné začít terapie u Vás doma, pokud Vám zdravotní stav nedovoluje transport.


...

Tato fotogalerie je prázdná.