Zřejmě Vaše tělo řeklo DOST a hledáte, co s tím dál.. Možná jste už zkusili všechno možné, ale nepomáhá TO. Třeba jen hledáte něco nového a myslíte si, že by to mohla být JÓGA ..

Srdečně Vás zvu poznávat jiný typ jógy, který mne kdysi po operaci zad pomohl postavit se na nohy. Měla jsem vleklé bolesti a mizerné vyhlídky, ale cestu z toho jsem našla! Nejde o týmové cvičení a napodobování lektora, ale o indiviuální práci s Vaším konkrétním tělem. Zkoumáme detaily bolestivých míst, cvičíme volně a pomalu, sledujeme reakce těla, které nás vedou pro další kroky. Všechny pohyby pečlivě vysvětluji a sleduji spolu s Vámi účinky, které mi průběžně sdělujete a popisujete a podle nich vybírám pro Vás další program.  

Tato jóga je léčebná, jde o osobní přístup ke zdraví.

Pokud máte dlouhodobé bolesti, je třeba dát tělu podmínky a zase vše zpátky pospojovat :) Je třeba najít souvislosti a s konkrétními oblastmi těla pracovat až k uvolnění. Pohyby jsou pomalé a jednoduché, sledujeme nádechy a výdechy a zkoumáme ty nejjemnější pocity. Bolesti páteře, kloubů, migrény, přetížení těla, deprese a různé dlouhodobé potíže vyžadují citlivou péči a návrat ke klidu !

Cvičíme jen to, co Vaše tělo zvládne a k čemu má současné předpoklady. 

Cvičení probíhá pravidelně 1x týdně, cena 1 lekce je 800.- Kč.

Je možné také pracovat na dálku, přes Watsapp !

(V době vládních opatření videolekce plně nahradily osobní setkávání, zejména pro akutní stavy, ale i pro začátečníky, kteří potřebovali pomoci a řešit bolestivé stavy. Brzy sem přidám video se základní sestavou pro cvičení v rekonvalescenci nebo po úraze, už se kompletuje).


Na cvičení je vhodné volné bavlněné oblečení, cvičíme na koberci.

Těším se na veselé začátky a první Vaše krásné pokroky :))


DOHODA:  Pokud nepřijdete na hodinu v objednaném termínu a nebo se odhlásíte později než 24 hodin předem, lekci uhradíte v plné výši. Rezervací svého termínu souhlasíte s tímto ujednáním.

Děkuji za pochopení :)

Zdenka Jelínková


CENA:

Individuální hodina:  800 Kč / 1 hodinu

Je možné začít terapie u Vás doma, pokud Vám zdravotní stav nedovoluje transport.

Je možné pracovat proatředníctvím video hovoru, pokud bydlíte daleko a potřebujete pomoc.


...

Tato fotogalerie je prázdná.